Únor 2011

Zastavení nad koncem února

24. února 2011 v 17:25 | Tomáš
Ten čas nám utíká až nepřiměřeně rychle, co to je? každopádně už vám můžu říct, jak to se mnou je, co se týče zdraví. Byl jsem na jednom takovym super vyšetření, kterýmu se říká gastroskopie. A pak jsem dostal výsledek - spasticita, netěsnící kardie, antrální gastritida a bulbitida a proběhlá vředová choroba. No, je toho dost a mam nepříjemnou dietu, ale už si občas i dam něco, co mi chuť "hodí do cesty". Takže změny určitě :-).
Sice to dost oddálilo jakousi práci na skupině, ale dneska jsem byl už schopen po čtvrt roce napsat novej text, jmenuje se "Život jenom jako" a v přípravě je druhej společnej počin se skvělou textařskou osobou - Péťou Pichlíkovou, pracovně tomu říkam "Vězení očí". Tak je na co se těšit :-)

Zastavený život

1. února 2011 v 15:46 | Tomáš
Po dlouhý době se hlásím. Nemám teď vůbec čas, ani chuť, natož sílu cokoli dělat. Celej Leden mám totálně zastavenej chod jakýhokoli životního kontinua. Problémy se žaludkem... V pondělí jdu konečně k doktorovi, na endoskopický vyšetření. Ne, že bych se nějak těšil na tohle chuťovkový vyšetření, ale konečně se něco hne. Nemám už téměř sílu nic normálního dělat, takže jsem celý dny uplně vypnutej. Snad už se nějak léčba pohne a já se budu moc dál snažit ve formaci tý mojí slavný kapely. Prozatím všem přeji krásný dny i když je zataženo :-).